pavlograd.info 23.02.2021

Индия должна хорошо заработать на поставках долгожданной вакцины в Украину. Наши ученые не в силах разработать отечественную вакцину. Такие ученые работают в наше время в Оксфорде.

В самое ближайшее время вакцина начнет поступать в медицинские учреждения и все желающие постепенно смогут пройти вакцинацию. Об этом сообщает пресс-служба ДнепрОГА.

«Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування. Вона розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca.

Вакцина Oxford/AstraZeneca, що виробляється на потужностях Serum Institute в Індії, має локальну (торговельну) назву Covishield. Oxford/AstraZeneca (Covishield) подали на реєстрацію до Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я 15 лютого. В Україні діє закон, який спрощує процедуру реєстрації вакцин від COVID-19 та скорочує її до п’яти днів.
Україна отримала інформацію від COVAX про постачання від 2,2 до 3,7 млн доз вакцин Oxford/AstraZeneca у І–ІІ кварталі 2021 року. Крім того, вакцина буде закуплена за державні кошти напряму у виробників.
Україна також уклала додаткові прямі контракти на постачання вакцини від COVID-19, які розроблені за участю компаній AstraZeneca (Британія-Швеція) та NovaVax (США) і виробляються на потужностях Serum Institute (Індія).
21 лютого 2021 року Міністр охорони здоров’я Максим Степанов проконтролював відвантаження першої партії в 500 тис. вакцин AstraZeneca (CoviShield) з заводу-виробника в індійському місті Пуне.
Вакцину Oxford/AstraZeneca схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я. Дозвіл на її використання дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія. Для повної імунізації потрібні дві дози з інтервалом у 28 днів. Вакцина може зберігатися до шести місяців при температурі від +2 до +8 С “.

Запись Вакцина Oxford/AstraZeneca (Covishield), произведенная в Индии, спасет Украину впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*