pavlograd.info 20.01.2022

20 января в 11:52 в Службу спасения «101» поступило сообщение о том, что в жилом доме по улице Долгополова с. Карабиновка Межирицкой сельской территориальной общины Павлоградского района, наблюдается задымление внутри дома.

Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС Днепропетровской области.

В с. Карабиновка чета пенсионеров отравилась продуктами горения“По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що займання виникло на даху одноповерхового житлового будинку. Горить перекриття даху та речі домашнього вжитку на горищі оселі, внаслідок чого відбулось задимлення внутрішніх приміщень будинку.

На момент прибуття вогнеборців, чоловік 1937 року народження та жінка 1945 року народження самостійно вийшли на свіже повітря. Після огляду працівниками екстреної медичної допомоги постраждалих було госпіталізовано до Павлоградської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом – отруєння продуктами горіння (стан-легкий).

В с. Карабиновка чета пенсионеров отравилась продуктами горенияВогнем пошкоджено домашнє майно та перекриття даху на загальній площі 2 кв.м.

Займання локалізовано о 12:36 та ліквідовано о 13:02.

До місця виклику залучено 6 чоловік особового складу, 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки Головного управління та 2 чоловіка, 1 одиниця техніки Межиріцької місцевої пожежної команди”, – говортся в сообщении.

Запись В с. Карабиновка чета пенсионеров отравилась продуктами горения впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*