pavlograd.info 14.01.2019

У лютому 2019 року послуга «Догляд вдома», що надається фахівцями Павлоградського міського територіального центру соціального обслуговування, зміниться свою ціну і становитиме 35,54 грн за 60 хвилин роботи соцпрацівника. Про це повідомили в центрі надання соціальних послуг.

Вказана соціальна послуга надається громадянам похилого віку, особам з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), хворим, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

В послугу «Догляд вдома» входить ведення домашнього господарства – закупівля та доставка продуктів харчування, ліків, годування, прибирання житла, прання, дрібний ремонт одягу, виконання різних видів дрібних ремонтних робіт у помешканні; допомога у самообслуговуванні; психологічна підтримка; надання інформації з питань соцзахисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів, внесення платежів.

Планується, що новий тариф набуде чинності з 20 лютого цього року.

Для більш детальної інформації варто звертатись до Павлоградського міського територіального центру соціального обслуговування (вул. Робоча (колишня Пролетарська), 136).

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*