pavlograd.info 15.01.2019

В автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі Державний реєстр виборців по Павлограду кількість виборців становить 89 тисяч 487 осіб. Ці дані станом на 05 січня 2019 року. Про цевідзвітували у відділі ведення Державного реєстру виборців Павлоградської міської ради.

У відділі кожному павлоградцю радять завчасно перевірити достовірність інформації про себе в Державному реєстрі виборців.

Щомісяця здійснюється поновлення бази даних реєстру на підставі відомостей, які подаються органу ведення Реєстру органами, закладами, установами. Але найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцем. На жаль, висока активність громадян спостерігається виключно під час виборчого процесу.

«З метою запобігання виникненню помилок та неточностей при складанні списків виборців для проведення будь-яких виборів, звертаємося до всіх виборців міста Павлоград із пропозицією уточнити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців. Це можна зробити особисто, маючи при собі паспорт громадянина України. У випадку, якщо виборець не спроможний пересуватись самостійно, він може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу», – повідомили у відділі.

Перевірити достовірність внесених даних в реєстр можна за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 95 каб. 115, 118.

Персональні дані громадян, включених до Державного реєстру виборців, є захищеними і тому інформація щодо змісту персональних даних за телефоном не надається.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*