pavlograd.info 19.04.2018

Сьогодні, 18 квітня, відзначається 100 років від дня створення Товариства Червоного Хреста в Україні, яке з перших днів свого існування взяло на себе благородну місію – турботу про здоров’я людей та їх благополуччя.

У Павлограді 100-річчя відзначає і Павлоградська міська організація «Товариства Червоного Хреста України», першочерговим завданням якої є допомога найбільш уразливим верствам населення. Сьогодні вони допомагають більш ніж 400 громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах. Впроваджують соціальні проекти, проводять роботу з населенням щодо реалізації програм «Донорство», профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДУ, місячники, благодійні акції тощо.

Протягом останніх чотирьох років Товариство працює в особливих умовах, що зумовлено подіями на Сході країни. У зв’язку з чим був розширений його спектр діяльності, а саме: надання допомоги найбільш соціально незахищеним верствам населення, внутрішньо переміщеним особам з місць воєнних дій.

Багато років Павлоградську міську організацію очолює Алла Анатоліївна Ізюмська. У часи випробувань для нашої країни з 2014 року Алла Анатоліївна зі своєю згуртованою командою стали справжніми берегинями для сотні вимушено переселених осіб з зони АТО, учасників бойових дій в АТО, родин загиблих.

Тож, за багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 100-річчя Павлоградської міської організації «Товариство Червоного Хреста України» мер міста Анатолій Вершина від усього депутатського корпусу та громади вручив Аллі Ізюмській почесну відзнаку міського голови «Взірець професіоналізму».

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*