pavlograd.info 20.05.2022

В ночь c 18 на 19 мая злоумышленники проникли в дом, напали на пострадавшего и угрожая огнестрельным оружием, пытались завладеть его имуществом.

Об этом сообщает пресс-служба полиции Днепропетровской области.

В Днепре задержана преступная группировка за разбойное нападение на жителя Запорожья“18 травня о 21:37 в ході реалізації оперативної інформації працівники управління карного розшуку за участі спецпідрозділу КОРД затримали злочинну групу створену на етнічній основі під час вчинення розбійного нападу на жителя Запоріжжя. Нападниками виявилися троє чоловіків, віком від 26 до 33 років, двоє з яких раніше судимих за аналогічні злочини.

В Днепре задержана преступная группировка за разбойное нападение на жителя ЗапорожьяПід час затримання у фігурантів вилучили пістолет з глушником, магазином та п’ятьма патронами, два травматичних пістолети, 12 патронів до них. Також, правоохоронці вилучили автомобіль «Mercedes-Benz», на якому пересувалися фігуранти та 25 000 доларів США.

В Днепре задержана преступная группировка за разбойное нападение на жителя ЗапорожьяНаразі членів злочинного угруповання затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

В Днепре задержана преступная группировка за разбойное нападение на жителя ЗапорожьяСлідчі дії проводилися під процесуальним керівництвом Центральної окружної прокуратури м. Дніпра.

За даним фактом слідчим Дніпровського районного управління поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Триває слідство”, – говорится в сообщении.

Запись В Днепре задержана преступная группировка за разбойное нападение на жителя Запорожья впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*