pavlograd.info 27.11.2018

Спочатку підозрюваний з пістолетом пограбував чоловіка, а потім викрав телевізор у жінки, яка його прихистила.

26 листопада до поліції звернувся житель Тернівки, який розповів, що коли повертався додому до нього підійшов чоловік та попросив подзвонити. Отримавши телефон, кинувся тікати. Потерпілий наздогнав кривдника та намагався самостійно повернути телефон, але грабіжник дістав пістолет та став ним погрожувати. Після цього нападник поїхав до сусіднього міста та здав телефон в ломбард. Потім повернувся в Тернівку та попросився до своєї знайомої в гості. Жінка прихистила його, а коли повернулась додому виявила, що телевізора немає.

Перший потерпілий описав поліцейським прикмети нападника. Чоловіка затримали, коли він намагався продати телевізор. Під час поверхневого огляду у нього виявили пістолет, який став знаряддям злочину. Виявилось, що пістолет – іграшковий.

Наразі підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України. Він знаходиться під вартою.

Слідчим Тернівського відділенням поліції за узгодженням з місцевою прокуратурою відомості внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж) та ст. 185 КК України (крадіжка). Триває досудове слідство. Ступінь вини затриманого встановить суд.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*