pavlograd.info 05.11.2018

5 листопада Амур-Нижньодніпровський суд міста Дніпро продовжив розгляд справи павлоградського школяра Валентина Земцова, якого обвинувачууть у вбивстві чоловіка і малолітньої дитини та замаху на вбивство вагітної жінки.

На початку судового засідання головуючий судя повідомив, що із медчастини СІЗО надійшла довідка про стан здоров’я обвинуваченого. Оскільки документ містить лікарську таємницю, адвокат Земцова просив суд не оголошувати його зміст. Сторони процесу, яким наддали можливість ознайомитися з довідкою в залі суду, не заперечували проти клопотання захисту. Суд, порадившись на місці, ухвалив рішення на зачитувати документ і долучити його до матеріалів обвинувального акту. Колегія суддів врахує інформаціюпро стан здоров’я підсудного при винесенні йому вироку.

Після цього суд перейшов до дослідження речових доказів, які доставили з Павлоградського відділу поліції. Судовий розпорядник відкрила опечатані коробки в залі суду і на прохання головуючого судді вийняла звідти пакунок з ножем, на якому в ході слідства виявили сліди крові. Хоча учасники процесу не напролягали на дослідженні цього речового доказу, колегія суддів все ж вирішила оглянути ніж. Потерпіла Вікторія Кригіна підтвердила, що це той самий ніж, яким її бив обвинувачений. Вона впізнала його по червоній ручці.

Валентин Земцов надавати свідчення відмовився.

Сторони процессу не наполягали на продовженні дослідження речових доказів, тому суд прийняв рішення завершити розгляд доказів. На прохання представника обвинувачення в засіданні оголосили перерву до 11.30 26 листопада для підготовки до судових дебатів.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*