pavlograd.info 11.05.2018

У Тернівці суд покарав чоловіка, який нецензурно лаяв свою дружину і плював їй в обличчя. А в Першотравенську служителі Феміди зобов’язали правоохоронців знайти і доправити на чергове засідання містянку, яка справляла природні потреби посеред вулиці. Про ці факти йдеться у відповідних ухвалах міських судів від 2 травня і 27 квітня.

Зокрема, з ухвали Тернівського міського суду відомо, що 22 квітня 2018 року близько 19.25 чоловік за місцем свого мешкання посварився з дружиною, почав її нецензурно лаяти, хапав за одяг і руки, плював в обличчя і штовхав. Жінка поскаржилася в поліцію, правоохоронці склали протокол, а дії забіяки кваліфікували за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП («Вчинення домашнього насильства»). Згідно з матеріалами суду, сам чоловік свою провину в скоєнні інкримінованого правопорушення визнав і висловив каяття. Відомо також, що 6 березня 2018 року суд вже притягував його до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім`ї. Відтак, 2 травня Тернівський міський суд постановив покарати чоловіка штрафом в сумі 340 грн. і зобов’язав його сплатити державі 352 грн. судового збору.

Інший пікантний випадок стався тижнем раніше в Першотравенську. В ухвалі міського суду йдеться: «14 квітня 2018 року о 23 годині 59 хвилин особа, знаходячись біля під`їзду №1 будинку №59 на вулиці Молодіжна в місті Першотравенську Дніпропетровської області, на вході справляла свої природні потреби, чим своїми діями порушила громадський порядок та чинне законодавство. У судове засідання 27 квітня… правопорушниця не зявилась, що зірвало розгляд справи».

У підсумку, Першотравенський міський суд постановив піддати жінку примусовому приводу на наступне засідання. Його датою в ухвалі вказане 7 травня. Втім, станом на 10 травня у реєстрі рішень Першотравенського суду, оприлюднених на порталі «Судова влада України», є лише інформація про засідання, які відбулися до 6 травня. До речі, з ухвали відомо, що цю жінку суд вже притягував до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство.

Олекса Сурай

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*