pavlograd.info 09.07.2018

В результаті модернізації внутрішньобудинкових електромереж мешканці зможуть розраховуватись за спожиту електроенергію за індивідуальними лічильниками. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому.

«У мешканців міських гуртожитків постійно існує загроза відключення електропостачання у зв’язку з їх заборгованістю перед КП «Павлограджитлосервіс» за спожиту електричну енергію, а також за послуги з утримання будинків та прибудинкової території.

Однією з причин існуючої заборгованості за електричну енергію є те, що розрахунок проводиться згідно показників загальнобудинкових приладів обліку електричної енергії», — йдеться у повідомленні.

Для вирішення цієї проблеми за рахунок міського бюджету в минулому році були виконані роботи з капітального ремонту внутрішньобудинкових електричних мереж у бувших гуртожитках №№ 2, 4 на вул. Новій.

В цьому ж році розпочалися роботи в буд. № 12-а на вул. Кравченко. Вартість робіт становить 808,4 тис. грн.

Також, міським бюджетом на поточний рік передбачені кошти на розробку проекту з капітального ремонту внутрішньобудинкових електричних мереж гуртожитків за адресами: вул. Промислова, 9/1, вул. Заводська, 28, вул. Паркова, 10.

Наразі проектна організація проводить роботи з розробки проектно-кошторисної документації, після чого стане відома загальна кошторисна вартість робіт.

Питання фінансування даних робіт буде винесено на розгляд депутатів Павлоградської міської ради у вересні поточного року.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*