pavlograd.info 30.06.2018

Днями у Дніпрі з ініціативними групами з міст Першотравенська, Тернівки та Павлограда відбулась зустріч в форматі «Відкритий простір». Цього дня представники міст обговорювали проект Cityfest, який реалізовуватиметься спільно з компанією ДТЕК. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому.

В рамках цього проекту у всіх трьох містах Західного Донбасу планується провести масштабні, цікаві та креативні фестивалі, в яких зможуть взяти участь не тільки містяни, а й гості з усього регіону.

Під час зустрічі представники кожного міста обговорили концепцію проведення фестивалів та визначилися з основними локаціями, які діятимуть під час заходу. А наприкінці кожен поділився своєю стратегією проведення свята.

Організатори зазначають, що у всіх містах фестиваль матиме свою особливість.

До того ж, надзвичайного колориту святу додасть громадська організація «РУХ Етнодрайв», яка організує барабанне коло. Це методика, що об’єднує людей через гру на барабанах, є міжнародним методом зняття стресу.

Точна дата проведення фестивалів у містах поки ще не відома. Однак організатори свята обов’язково повідомлять про це трохи пізніше.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*