pavlograd.info 08.07.2018

У порівнянні з минулим роком, захворюваність збільшилась у більш ніж півтора рази. Про це повідомила міський алерголог Вікторія Панас.

Лікар зазначила, що кількість алергічних захворювань в місті з кожним роком збільшується, особливо серед дітей.

Зокрема, показник захворюваності дитячого населення на алергічний риніт за 2015 рік склав 41, за 2016 рік – 44,8, а у 2017 році – 59,4 на 10 тис. дітей.

Що стосується бронхіальної астми, захворюваність на неї серед дітей збільшилась більше ніж у півтора рази. У минулому році вона склала 13, в той час як у 2016 рік – 8,3 на 10 тис. дітей.

Серед факторів ризику, які сприяють виникненню і розвитку бронхіальної астми, міський алерголог назвала спадковість, екологічні фактори та умови проживання (сире приміщення, наявність домашніх тварин, килимів, тощо).

Аби не допустити ускладнень алергічних захворювань, Вікторія Панас порадила не займатись самолікуванням та при виникненні перших проявів алергії звернутись в міську лікарню №4 до алерголога в кабінет №218 (години роботи з 08:00 до 13:00, щодня).

Нагадаємо, що на сьогоднішній день в місті діє державна програма «Доступні ліки», згідно якої пацієнт, хворий на бронхіальну астму може отримати рецепт на безкоштовні ліки на основі консультації алерголога у сімейного лікаря амбулаторії.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*