pavlograd.info 05.02.2019

Постачання електроенергії населенню у Дніпропетровській області з 1 січня 2019 року здійснює нова компанія – «Дніпровські енергетичні послуги». У лютому населення вперше отримає платіжки від нового постачальника.

У платіжках зміняться: назва юридичної особи, реквізити отримувача коштів та буде зазначено, з яких нарахувань формується загальна сума до сплати. При цьому тариф на електроенергію з урахуванням усіх його складових для населення не змінився.
Реквізити «Дніпровських енергетичних послуг» будуть розміщені у платіжних квитанціях та опубліковані на сайті компанії. Їх необхідно вказати при сплаті рахунку через відділення банку, пошти чи інтернет-банкінг.

«Ми робимо усе можливо, аби зміни пройшли комфортно для споживачів. Переоформлювати договори не потрібно, тариф не змінюється. Важливо бути уважними при зазначенні реквізитів отримувача коштів. Найзручніший спосіб розраховуватися за спожиту електроенергію – через Особистий кабінет на сайті dnep.com.ua. Для зареєстрованих користувачів логін та пароль залишилися незмінними», – сказав Юрій Федько, директор компанії «Дніпровські енергетичні послуги».
Отримати консультацію з приводу нарахувань за електроенергію, сплати послуг, підвищення енергоефективності та повідомити показники лічильника можна:

через Особистий кабінеті на сайті dnep.com.ua;
на сторінці Дніпровських енергетичних послуг у Facebook;
за телефоном контакт-центру: (056) 770-11-55, (067) 770-11-55, (050) 770-11-55.

Телефонна гаряча лінія працює щодня без вихідних з 7:00 до 21:00.
у найближчому центрі обслуговування клієнтів. Адреси та графік роботи центрів обслуговування вказані на сайті постачальника.

Запись У лютому населення Днiпропетривщини вперше отримає платіжки від нового постачальника електроенергії впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*