pavlograd.info 25.07.2019

26-28 липня у Дніпрі відбудеться четвертий Міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича. Цього разу формат заходу змінили — він пройде на Монастирському острові просто неба. Фестиваль розпочнеться 26 липня о 15:00 біля меморіальної дошки Олександру Галичу – на вул. Старокозацькій, 74, у будинку, де мешкав видатний бард.

«Дніпро – це батьківщина видатного барда, драматурга та поета Олександра Галича. Тому ідея проводити тут фестиваль авторської пісні – надважлива. Фестиваль цього року проходить у новому форматі — просто неба, у серці міста. До Дніпра приїдуть гості зі всієї України та з-за кордону. Крім цього, фестиваль буде доступний для усіх бажаючих, квитки на нього не продаються, вхід вільний», — зазначив керівник художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.

У програмі фестивалю не тільки концерти, а й інші розважальні заходи. Відвідувачі зможуть насолодитися виступами легендарних авторів, серед яких – Юлій Кім, Вадим Єгоров, Олександр Дов. Уперше фестиваль «Облака» буде конкурсним. Серед авторів, виконавців і колективів організатори визначать переможців, які отримають призи.

«На фестивалі працюватиме чотири творчі майстерні: кожен молодий талант зможе прийти та отримати поради від знаменитих бардів. Після 00:00 буде «Відкритий мікрофон», кожен зможе заспівати свої авторські пісні. Також буде дитяча програма. Тож, запрошуємо усіх на фестиваль уже цими вихідними», — каже артдиректор фестивалю Дмитро Долгов.

Охочі, сплативши символічний організаційний збір, зможуть залишитися у наметовому містечку на весь час проведення фестивалю.

«Цю територію огородять та охоронятимуть. Тут можна буде підзарядити гаджети та покласти цінні речі до схову. Також зроблять автомобільну парковку. Буде душ і туалет. Тож гості фестивалю зможуть із комфортом провести тут час», — розповів директор фестивалю Вадим Гефтер.

Більше інформації про фестиваль, а також реєстрація для участі в конкурсі авторської пісні – на офіційних ресурсах заходу: https://dneproblaka.com.ua/, https://www.facebook.com/dneproblaka

Запись Три дні авторської пісні на Монастирському острові: у Дніпрі відбудеться Міжнародний фестиваль «Облака» впервые появилась Наше Місто.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*