pavlograd.info 12.05.2020

11 мая состоялось собрание павлоградской организации ВПК «Айдар» Украины, на котором подвели итоги сделанному и обозначили планы на будущее, а также избрали нового руководителя.

Об этом сообщается на странице ПО ВПК «Айдар» Украина в Facebook.

Терновчанин Олег Колесник возглавит Павлоградскую организацию Военно-патриотического клуба "Айдар" УкраинаТакже в ПО ВПК «Айдар» сообщили, что поскольку Алексей Шанько возвращается в ряды ВСУ, на его место – руководителя Павлоградской организации ВПК «Айдар» Украина, назначен «человек чести, воли и действий» Олег Колесник.

Терновчанин Олег Колесник возглавит Павлоградскую организацию Военно-патриотического клуба "Айдар" Украина«Олег Аркадійович Колесник!
Військовий волонтер, доброволець. Його знають і бійці ПС, УДА і батальйони бригад ЗСУ ( 59, 93, 128, 53, 72, 10 та інші). Наразі є головою ГО воїнів АТО і волонтерів “ЗАХИСНИКИ БАТЬКІВЩИНИ”. Має почесні відзнаки від міста Тернівка: «За Вагомий Внесок у розвиток міста», почесну президентську відзнаку «За Гуманитарну Участь в АТО» та почесну відзнаку «Волонтер Дніпропетровської області» голови ОДА.

Наш побратим, який займає не аби яку громадську позицію у місті. Має свою думку, цілеспрямовано йде до поставлених задач, має авторитет й повагу у оточуючих.

Також Олег прийме на себе обов’язки, які раніше виконува Олексій Шанько, як і у раді ветеранів при ОДА Дніпропетровщини, Громадській раді та Раді госпітальєрів. Роботи багато. Ми усіляко підтримаємо побратима, але й чекаємо Вашої підтримки для побратима, Колесника Олега!!!», – говорится в сообщении.

В перспективе создание регионального Западнодонбасского совета ветеранов, сотрудничество с громадой в решении проблем по реабилитации и последующей поддержки семей погибших и пропавших без вести, и др.

Запись Терновчанин Олег Колесник возглавит Павлоградскую организацию Военно-патриотического клуба “Айдар” Украина впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*