pavlograd.info 03.11.2018

В Павлограде разгорается скандал вокруг избитого 29 октября павлоградского активиста Юрия Малимонова. Факт расправы очевиден, но мало кто ожидал, что на пострадавшего ляжет тень подозрения в том, что в момент нападения он был пьян. Никаких официальных заявлений по этому поводу ни полиция, ни медики не делали, что само собой снимало все подозрения, но слух об алкогольном опьянении упорно распространялся по Павлограду. Чтобы пресечь этот слух, нужно было прояснить ситуацию. Наверное, не на микрофон и не на видеокамеру…

Только вышло наоборот: директор Павлоградской Телерадиокомпании (ПТРК), в прямом эфире имел неосторожность задать вопрос лидеру городской организации Нацкорпуса Денису Середе об алкогольном опьянении Юрия Малимонова. На что Денис Середа ответил, что такой информацией не обладает.

Имел ли право ведущий задать этот вопрос? Наверное, да. Замалчивать какую-то проблему, когда вокруг об этой проблеме говорят, – журналист уж точно не должен. Журналист, как и врач, обязан спрашивать то, о чем любой другой человек спросить постесняется.

Только последствия этого некорректного вопроса могут принять драматический характер. Супруга пострадавшего, Ирина Малимонова, выложила в Facebook свой пост, где возмутилась журналистами ПТРК.

«Дуже прошу допомогти репостами!!!- написала она.
Живучі на цьому світі, я досі не перестаю дивуватися тому, як деякі псевдожурналісти можуть ради свого піару і піару псевдо каналу іти, як кажуть, по трупам.
У ефірі було задане питання про стан сильного оп ‘яніння мого чоловіка. Так от відповідаю особисто таким вуличним посіпакам як Таня Волкова та Руслан Керімов, що у крові і у сечі мого чоловіка алкоголю 0. Я була особисто присутня і аналізи були перед моїми очами, як зараз ваш ефір.

Чому так висловлююсь на вашу адресу, тому що журналісти з гідністю, спочатку перевіряють факти, спілкуючись з родичами чи лікарями, навідміну від вашої безмозклої репортерки, з якою я спілкувалася у п’ятницю ввечорі.

І я заявляю усім: я по закону нічого не буду доводити усіляким журналюшкам. Мій обов’язок – це спокій мого чоловіка і його одужання, тому я забороняю, з дозволу, нашого лікаря, усілякі контакти, тим більше з такими людьми, які хочуть своїми ефірами завести слідство у глухий кут, тим самим допомагаючи зловмисникам уникнути покарання. Саме так я розцінюю дії каналу ПТРК», – написала в Фэйсбуке Ирина Малимонова.

Реакция директора ПТРК Руслана Керимова на такое заявление не заставила себя долго ждать. Он выложил свой пост в Facebook , в котором расценивает угрозы и оскорбления в адрес ПТРК и его сотрудников как способ закрыть рот журналистам. Руслан Керимов оставляет за собой право обращаться в суд. Вот что он написал на странице ПТРК в Facebook:

«Після виходу 1.11.18 р. в ефір проекту «Четвер LIVE» головному редактору «ПТРК» Тетяні Волковій на мобільний телефон зателефонувала дружина побитого активіста Юрія Малімонова Ірина Малімонова. Вона вимагала, щоб ми вибачилися за те, що ЗАПИТАЛИ у гостя студії Дениса Середи (очільник однієї з політичних сил міста) у Павлограді, чи був Юрій Малімонов на час побиття у стані алкогольного сп’яніння. Питання ґрунтувалося на даних, які ми отримали від ДЖЕРЕЛА, якому довіряємо. Задля безпеки джерела, ми не розкриваємо інформацію про нього, але у разі судового позову можемо надати докази судді. Ми будемо до кінця захищати наше джерело інформації, адже у телефонній розмові Ірина Малімонова сказала: «В бубен он получит, этот источник» (є відеозапис) https://www.facebook.com/ptrk.tv/videos/2185053068485882/.
❓Чи можна це сприймати як погрозу?
У телефонній розмові головний редактор пішла на зустріч Ірині Малімоновій, запропонувавши принести до редакції документи, що доводять, що Юрій був тверезий. Вона відмовилася і написала у Facebook: «нічого не буду доводити усіляким журналюшкам». Не здивує, що під таким тиском, днями з лікарні вийде будь-яка довідка.

Крім того, Ірина Малімонова назвала Тетяну Волкову і директора #ПТРКРуслана Керімова «вуличними посіпаками», Тетяну Волкову – «безмозклою репортеркою», колектив «ПТРК» – «псевдожурналістами», «ПТРК» – «псевдотелеканалом».
❗️
Вся інформація про розмови, дописи, документи буде передана медіаюристам. Залишаємо за собою право подати позов до суду за образу честі, гідності і ділової репутації телеканалу, а також особисто Руслана Керімова і Тетяни Волкової.

ПТРК сподівається на підтримку павлоградців і відповідне реагування правоохоронних органів та журналістської спільноти», – сообщил в Facebook Руслан Керимов.

Все это происходит в то самое время, когда сам Юрий Малимонов с тяжелыми травмами находится на больничной койке. Ни разговоры об его алкогольном опьянении, для которых нет никаких оснований, ни скандал, возникший из-за болезненного вопроса, в прямом эфире, – здоровья Юрию не прибавят и не убедят его в том, что все, без исключения, жители Павлограда, сочувствуют ему и готовы протянуть руку помощи.

В такой ситуации, участникам конфликта нужно бы успокоиться, отбросить в сторону личные амбиции и обиды, хотя бы, ради того, чтобы не навредить тому, кому сегодня труднее всех.

Запись Супругу избитого павлоградского активиста Юрия Малимонова оскорбил вопрос об алкогольном опьянении ее мужа впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*