pavlograd.info 10.06.2018

Судове засідання у відношенні Рафаеля Маркуса Лусвархі, заплановане на 12 червня, не відбудеться. Про це повідомили у прес-службі Павлоградського міськрайонного суду.

«Кримінальне провадження №757/2179/17-к за обвинуваченням Рафаеля Маркуса Лусвархі за ч.1 ст.258-3, ч.2 ст.260 ККУ, призначенне на 12 червня о 13:00 не відбудеться у зв’язку із перебуванням суддів Головіна В.О. та Гаврилова В.А. у відрядженні в Дніпрі», — йдеться у повідомленні.

До речі, 15 травня в Павлоградському міськрайонному суді мало відбутись перше слухання у справі бразильського бойовика «ДНР». Однак з’явилися не всі учасники кримінального провадження.

Так, минулого разу на засідання не прийшов захисник обвинувачуваного Валентин Рибін, посилаючись на те, що в цей день він приймає участь у іншому судовому засіданні. Тому суд був перенесений на 12 червня.

Нагадаємо, Рафаель Маркус Лусваргі обвинувачується за двома статтями Кримінального кодексу України: ч.1 ст.258-3 – участь в терористичній організації та ч.2 ст.260 — участь в незаконних збройних формуваннях на Донбасі (на боці проросійських бойовиків).

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*