pavlograd.info 16.11.2018

Грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції займають найбільшу питому вагу в структурі інфекційної захворюваності – до 98%. Щорічно хворіють даною групою інфекцій 25-29 тисяч мешканців м.Павлограда, 3-6 тисяч м.Тернівка, 6-7 тисяч Павлоградского району, 1,5-2 тисячі Юр’ївського району.

Про це повідомляє завідувач відділення організації епідеміологічних
досліджень ВСП «Павлоградський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» Л.І.Руденок.

Аналіз епідситуації вказує, що в Юр’ївському районі захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції наближається до епідемічного рівня, на черзі Павлоградський район. Міста Павлоград та Тернівка мають більш тривалий передепідемічний період.

В епідемічний сезон 2018-2019 років за прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я та Національної академії медичних наук в Україні очікується циркуляція вірусів грипу А/Michigan/Н1N1, А/Singapore /Н3N2 та В/ Colorado.

Профілактичні щеплення проти грипу- ефективний захист від грипу. В Україні доступні дві вакцини проти грипу «Ваксігрип Тетра» (виробник «Санофі Пастер» Франція) та «Джісі Флю» (виробник «Грін Кросс Корпорейшн» Південна Корея), які рекомендовані ВООЗ на епідемічний сезон 2018-2019 років. Вакцину проти грипу «Ваксігрип Тетра» можно застосовувати з трьохрічного віку, вакцину «Джісі Флю»- з шестимісячного віку.

Запись Singapore, Michigan и Colorado вже стукають у двері Західного Донбассу впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*