pavlograd.info 02.11.2018

Мої найщиріші вітання вам, людям, які постійно дарують світло свого серця і тепло душі кожному, хто цього потребує, з чудовим професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України.

Нелегка праця, вкрай необхідна в кожному суспільстві й кожній людині, талант налагоджувати зв’язки між людьми і ваше професійне свято по праву належать самим чуйним і небайдужим до чужого болю людям, тим, хто постійно появляє милосердя, творить добро для інших не тільки за службовим обов’язком, а й за велінням совісті і покликом душі. Ваша здатність зрозуміти чужу біду й вчасно прийти на допомогу тим, хто її особливо потребує, заслуговують вищого вшанування, глибокої поваги й підтримки. Бо все ваше життя, як сказав великий український поет Іван Франко, «до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим».
Дорогі друзі! Від усієї душі бажаю всім вам миру в країні й кожній вашій родині, здоров’я, щастя, терпіння й витримки у вашій праці, любові, гідної поваги рідних вам людей і всіх тих, для кого ви працюєте, щоденно допомагаючи їм вирішувати життєві проблеми, як носіям добра і надії на краще!

Зі щирою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

Запись Шановні працівники, ветерани сфери соціального обслуговування населенн Західного Донбасу! Дорогі друзі! впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*