pavlograd.info 18.11.2018

Зі щирою повагою до вашої нелегкої, але вкрай потрібної кожному з нас праці, від усієї душі вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України!

Адже цей день – свято дбайливих, працелюбних хазяїв нашої родючої землі, усіх, хто щодня розумом і своїми працьовитими руками, серцем і душею вирощує кожен колосок вагомого внеску у загальнодержавну продовольчу скарбницю, щоб у кожній домівці був «хліб і до хліба», а життя кожного українця з кожним днем ставало все більш заможним.

Впродовж всього існування людства праця на землі, вирощування свійських тварин і птиці були основою розвитку будь – якого суспільства й кожної держави, запорукою зростання добробуту її громадян. З кожним роком, незважаючи на складну ситуацію в Україні, ви, наші шановні землероби й тваринники, застосовуючи передові, найбільш ефективні технології у вирощуванні зернових, тваринництві і птахівництві, прагнете до підвищення результатів своєї праці на благо свого рідного краю, кожного його мешканця й всієї України.
Моя особлива вдячність ветеранам сільськогосподарської праці, людям, на долю яких випали нелегкі життєві випробування, витримані ними з честю, людям, завдяки вмінню, наполегливості, досвіду й любові до рідної землі яких Україна й по цей час вважається однією з передових аграрних країн Європи.

Дорогі друзі! Щиро бажаю всім вам плідної праці на нашій родючій землі в мирній державі, здоров’я, щастя, душевного тепла й сімейного затишку в ваших родинах, добробуту й гідного відношення держави до людей, «руки яких пахнуть хлібом»! Нехай завжди погодні умови сприяють вашій нелегкій праці, рясно колосяться ниви й не переводиться селянський рід!

З глибокою повагою
Артур Мартовицький,
народний депутат України.

Запись Шановні працівники й ветерани агропромислового комплексу Західного Донбасу! Дорогі друзі! впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*