pavlograd.info 22.03.2019

В Украине продолжают улучшать дорожный фонд и строить новые трассы. Так, до конца 2021 года планируют завершить современный четырехполосный автобан Днепр-Киев, который строят по всем современным нормам. Об этом журналист «НМ» узнал у министра инфраструктуры Украины Владимира Омеляна.

Как продвигается строительство современного автобана Днепр-Киев. Новости Днепра

«Нова транспортна розв’язка поблизу села Бутенки Кобеляцького району і дороги М-22 та Н-31 до неї будуть завершені до кінця цього року.
Це частина стратегічного чотирьохполосного автобану Київ-Дніпро, який ми здамо до кінця 2021 року. Причому, в Полтавській області цей автобан будується в бетоні, з гарантією у 28 років! А при належному утриманні він прослужить не менше 50 років. Миколаїв-Кропивницький, об’їзна Житомира — починаємо еру бетонних доріг в Україні, які прокладаються за найсучаснішими технологіями. Про це у 2014 році ми могли лише мріяти — сьогодні це вже реальність. Дякуємо Президенту України за стратегічне бачення та підтримку реформ, які змінюють країну», — написал Омелян.

Как продвигается строительство современного автобана Днепр-Киев. Новости Днепра

Нова транспортна розв’язка поблизу села Бутенки Кобеляцького району і дороги М-22 та Н-31 до неї будуть завершені до кінця цього року.Це частина стратегічного чотирьохполосного автобану Київ-Дніпро, який ми здамо до кінця 2021 року.Причому, в Полтавській області цей автобан будується в бетоні, з гарантією у 28 років! А при належному утриманні він прослужить не менше 50 років.Миколаїв-Кропивницький, об’їзна Житомира — починаємо еру бетонних доріг в Україні, які прокладаються за найсучаснішими технологіями.Про це у 2014 році ми могли лише мріяти — сьогодні це вже реальність.Дорожній Фонд Петро Порошенко змінює країну!Служба автомобільних доріг у Полтавській області — офіційна сторінка ?#УрядГройсмана

Опубліковано Volodymyr Omelyan Пʼятниця, 22 березня 2019 р.

Читайте также:

«Червячное суперлуние»: сегодня ночью днепряне увидят необычное природное явление

В Днепре спасают экзотическую птицу со сломанным крылом

Органическая посуда: в Украине начали изготавливать миски из отрубей

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Запись Сдадут до конца 2021: как продвигается строительство современного автобана Днепр-Киев впервые появилась Наше Місто.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*