pavlograd.info 07.12.2018

Сьогодні рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з літніми людьми щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті по вулицям Промислова, Кравченка та в модульному містечку міста Павлоград.

Про це повідомляють в прес-службі Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській област.

В ході спілкувань, вогнеборці надали практичні рекомендації щодо дотримання основних правил пожежної безпеки в побуті, розповіли про небезпеку та наслідки пожеж. Рятувальники роз'яснили, як правильно та безпечно користуватися електропобутовими приладами, щоб не допустити перевантаження електромережі та короткого замкнення електропроводки, правила експлуатації газових приладів, пічного опалення та нагадали їм чому не можна користуватися несправними розетками, вимикачами, подовжувачами.

Адже, як відомо, люди поважного віку є найбеззахиснішими перед вогняною стихією. І більшість із них — самотні, а тому інформація, яку надали рятувальники, є просто необхідною.

Наприкінці бесід працівники Служби порятунку роздали кожному профілактичні пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті, нагадали телефони екстрених служб та побажали берегти себе від нещасних випадків.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*