pavlograd.info 26.03.2019

Дніпро став одним із перших міст України, в якому з ініціативи міського голови Бориса Філатова була ухвалена муніципальна програма підтримки учасників АТО (ООС) і членів їхніх сімей «Родина Героя». На її реалізацію з міського бюджету у 2018 році виділили майже 22 млн грн, а у 2019 році заплановано близько 32 млн грн. Програма передбачає різноманітну, зокрема, матеріальну допомогу на лікування, адресну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг, часткову компенсацію на оздоровлення та реабілітацію інвалідам війни і членам сімей загиблих, щомісячну адресну допомогу сім’ям полеглих тощо. Про це під час прес-конференції 26 березня повідомила заступник директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова.

«Родина героя»: Яка допомога надається військовослужбовцям і членам їхніх сімей у Дніпрі. Новости Днепра

Програма «Родина Героя» надає соціальну підтримку інвалідам І, ІІ, ІІІ груп і сім’ям загиблих. Цього року ми збільшили надання адресної допомоги на лікування та оздоровлення, сім’ї загиблих отримуватимуть по 10 тис. грн, а інваліди І, ІІ, ІІІ груп – від 10 до 15 тис. грн. Щодо сімей загиблих, то вони щомісяця одержують два прожиткових мінімуми на родину, на День захисника України – матеріальну допомогу. Діти військових завжди задіяні у святкових заходах та отримують подарунки, – зазначила Юлія Дмитрова.

Зі свого боку голова правління Комітету виборців України Станіслав Жолудєв зазначив, що у 2019 році на безпеку та оборону в Україні виділені рекордні 209,5 млрд грн (це найбільший витратний блок видатків у держбюджеті на поточний рік), з яких 108,3 млрд грн заплановано спрямувати на грошове забезпечення військовослужбовців.

«Родина героя»: Яка допомога надається військовослужбовцям і членам їхніх сімей у Дніпрі. Новости Днепра

Уперше видатки виключно на оборону перевищили 3% ВВП, а загалом на сектор оборони та безпеки – 5% ВВП. Для порівняння: військовий бюджет України у 2010 році становив 10,5 млрд грн, або 0,97% ВВП, приблизно стільки ж було й у 2011 році, а станом на червень 2014 року – 20,1 млрд грн (1,25% ВВП), за підсумками 2017 року – 72 млрд грн (2,53% ВВП), – сказав Станіслав Жолудєв.

Довідка. Станом на березень 2019 року у Дніпрі мешкає понад 5,6 тис. учасників АТО (ООС), з яких 5,4 тис. осіб – це учасники бойових дій, 211 осіб – інваліди війни. Також у місті проживає 197 сімей загиблих учасників АТО, 297 членів сімей загиблих, 2,9 тис. дітей учасників АТО та 83 дитини загиблих учасників АТО.

Подписывайтесь на нашу страницу в Facebook.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Запись «Родина героя»: Яка допомога надається військовослужбовцям і членам їхніх сімей у Дніпрі впервые появилась Наше Місто.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*