pavlograd.info 12.05.2020

В Украине ослабили карантин. Согласно постановлению Кабинета Министров Украины, с 11 мая на Днепропетровщине открыли парки и скверы, заработали парикмахерские и большинство магазинов. Об этом сообщил заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации Максим Скрыпник.

«Зняли на Дніпропетровщині частину карантинних обмежень. Але режим надзвичайної ситуації та карантин не скасовано. Усі послаблення можливі виключно за умови дотримання суворих протиепідемічних та санітарних норм, – зазначив Максим Скрипнік. – Із першого дня боротьби із коронавірусом робимо усе можливе, аби вберегти життя та здоров’я мешканців регіону. Тож вкрай важливо не розслаблятися та й надалі не нехтувати простими правилами – носити маски, тримати дистанцію, проводити регулярну дезінфекцію».

На Дніпропетровщині відкрили парки, сквери, лісопаркові та прибережні зони. Мешканцям області дозволили відвідувати дитячі та спортивні майданчики. У кафе та ресторанах готують до відкриття літні майданчики.

Запрацювали в області й сервіси побутової техніки та магазини, які торгують непродовольчими товарами. Також – стоматології, салони краси й перукарні. Відновили свою діяльність адвокати, нотаріуси, аудитори та психологи.

Кабмін також дозволив тренуватися спортсменам національних збірних. Можуть проводити репетиції театральні та мистецькі колективи.

Як і раніше, заборонена діяльність спортзалів, кінотеатрів й театрів, навчальних закладів. Не можна проводити масові заходи, збиратися групами понад 2 людини та знаходитись у громадських місцях без масок. Також лишається забороненим залізничне та авіасполучення, приміський, міжміський, внутрішньообласний та міжобласний транспорт».

Запись Разрешено петь песни, кататься на каруселях, постригаться, но собираться группами, более 2-х человек, – запрещено впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*