pavlograd.info 15.02.2021

Павлоградською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора житлово-комунального підприємства за скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Про це повiдомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Так, у червні 2018 року вказаний посадовець уклав з приватним підприємством договір підряду на виконання капітального ремонту дороги. Достовірно знаючи, що підрядник не встигне виконати роботи у визначений тендерною документацією строк, діючи в інтересах останнього, директор житлово-комунального підприємства уклав з ним додаткову угоду про подовження строку виконання робіт.

Внаслідок таких дій підрядник уник господарсько-майнової відповідальності, що спричинило територіальній громаді матеріальні збитки у понад 230 тис. грн.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні вказаного злочину та обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Прокуратура не погодилась з таким рішенням суду та подала апеляційну скаргу з вимогою змінити запобіжний захід на тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Запись Прокуратура подала апеляційну скаргу з вимогою змінити запобіжний захід директору КП ТЖКП на тримання під вартою впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*