pavlograd.info 01.04.2019

2 квітня об 11:00 в інформаційному центрі «Наше Місто» за адресою вул. Старокозацька, 58 (2 поверх) пройде прес-конференція на тему «Працівники Дніпропетровського академічного театру опери та балету заявляють про знищення театру і перетворення його на майданчик для оренди»

Працівники театру зазначають, що наразі у театрі до влади прийшли непрофесіонали, які розвалюють театр, ставляться до артистів як до рабів та хочуть знищити трупу, аби натомість просто використовувати театр як майданчик для аренди.

Спікери:

Юрій Пороховник — заслужений діяч мистецтв України, в.о. головного дирижера оркестру Дніпропетровського академічного театру опери та балету

Жанна Чєпєла – режисер Дніпропетровського академічного театру опери та балету

Віра Ніколаєва – репетитор Дніпропетровського академічного театру опери та балету

З питань проведення прес-конференцій звертайтеся за телефонами: Дарина Сухоніс (093) 384-07-25, (050) 672 41 66 Або за адресою infocentrnashemisto@gmail.com

Прес-релізи імпрез читайте на сайті nashemisto.dp.ua.

Запись Прес-конференція на тему: «Працівники Дніпропетровського академічного театру опери та балету заявляють про знищення театру і перетворення його на майданчик для оренди» впервые появилась Наше Місто.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*