pavlograd.info 27.06.2018

За час Національної приписної кампанії до лікарів тисячі мешканців району вже визначились, кому хочуть довірити своє здоров’я. А ті, хто ще не встиг, можуть це зробити у будь-який момент. Про це повідомили у КЗ «Павлоградський РЦПМСД».

Національна приписна кампанія до лікарів стартувала ще у квітні цього року.

За цей час понад 7 тисяч мешканців Павлоградського району встигли обрати свого спеціаліста – терапевта, педіатра чи сімейного лікаря.

У КЗ «Павлоградський РЦПМСД» зазначають, що підписати декларацію можна у будь-який момент, проте зробити це необхідно лише з одним лікарем.

«Він має стати вашою довіреною особою у більшості питань щодо здоров’я. При укладанні декларації з новим лікарем попередня декларація анулюється автоматично.

Якщо вирішили змінити лікаря – немає потреби окремо розривати з ним декларацію. Достатньо підписати декларацію з новим лікарем. Попередня декларація анулюється автоматично», — наголошують медики.

Кожен може обрати будь-якого лікаря незалежно від прописки чи місця проживання. Єдина причина, з якої лікар може відмовити вам у підписанні декларації – він вже має оптимальну кількість пацієнтів (для терапевта – 2000, для сімейного лікаря – 1800, для педіатра – 900).

Нагадаємо, що у Павлограді своїм правом обрати сімейного лікаря вже скористались понад 11 тисяч городян.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*