pavlograd.info 11.07.2018

Юрист намагався вплинути на суддю, тим самим дискредитуючи останню в очах громадськості та свого клієнта. Про це повідомляється на сторінці Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області у Фейсбук.

В квітні цього року суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Анна Зінченко звернулася до Вищої ради правосуддя з повідомленням про втручання в її діяльність зі сторони адвоката.

«Адвокат намагався маніпулювати діями судді при розгляді справ цивільної юрисдикції, ініціюючи внесення відомостей до ЄРДР відносно судді за ч. 2 ст. 375 КК України.

Мета таких дій – схилити суд прийняти необхідні рішення та дискредитація суду в очах громадськості і клієнта», — йдеться у повідомленні.

26 червня Вища рада правосуддя ухвалила звернутись до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області щодо притягнення до встановленої законом відповідальності адвоката за вчинення ним дій, що свідчать про втручання в діяльність судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*