pavlograd.info 28.01.2022

Павлоградский суд взят под круглосуточную охрану, как стратегический объект. В службе судебной охраны работают, как мужчины, так и женщины, которые за считанные секунды смогут пресечь любое нарушение общественного порядка и обеспечить безопасность суда.

Пресс-служба Павлоградского горрайонного суда сообщает:

« 25 грудня, Павлоградський міськрайонний суд ⚖️ перейшов під цілодобову охорону Територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області.

Начальник територіального управління Служби судової охорони у Дніпропетровській області полковник Служби судової охорони Сергій Швачка побажав співробітникам гідно нести службу та з честю виконувати покладені на них завдання. Адже підтримання громадського порядку та безпека усіх учасників судового процесу є одним з ключових чинників довіри до правосуддя.
Командир підрозділу судової охорони майор Служби судової охорони Юрій Заярний провів для нових співробітників Служби інструктажі з настановами гідно і чесно виконувати свої професіональні обов’язки.

Ну і за традицією, у свій перший робочий день на новому місці, співробітники Служби дарували квіти жіночій половині колективу суду».

Запись Павлоградский суд теперь охраняют и днем и ночью впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*