pavlograd.info 17.11.2017 17:43

Днями у Будапешті (Угорщина) завершився чемпіонат світу з кікбоксингу за версією WAKO.

У змаганнях взяли участь близько 1600 спортсменів з 61 країни світу. Україну представляли 35 спортсменів, серед котрих і павлоградець Олександр Українець, повідомляє радіо "Самара" із посиланням на тренера СОК «Центр» Володимира Єрьоміна.

Олександр провів 3 поєдинки, перемігши кікбоксера із Македонії та Німеччини. Програв спортсмену із Туреччини – Олександру не вистачило лише одного бала. Таким чином, наш земляк увійшов до числа найкращих спортсменів світу.

Тепер Олександр Українець є бронзовим призером чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO 2017 року. Крім того, збірна України за підсумками змагань посіла 10-е загальнокомандне місце. Першість у збірної Туреччини.