pavlograd.info 06.01.2019

Додаткове навантаження на медичну сферу міста накладає те, що згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, Павлоград став центром Павлоградського госпітального округу. Медики Павлограда мусять обслуговувати цілодобово мешканців дев’ятьох територіальних одиниць.

За словами міського голови, внаслідок створення Павлоградського округу лікувальні заклади міста повинні надавати цілодобову медичну допомогу населенню всього Західного Донбасу, а це 320 тисяч чоловік. І через це страждає міський бюджет.

«Затрати на лікування жителів інших громад в основному лягли на наш бюджет. На лікування мешканців витрачено понад 9,2 млн гривень, а в наш бюджет повернулося лише 3 млн 800 тис. грн», – зазначив міський голова.

До складу Павлоградського госпітального округу входять заклади вторинної меддопомоги, що розміщені на території: Павлограда, Першотравенська, Тернівки, а також Васильківського, Межівського, Павлоградського, Петропавлівського, Покровського та Юр’ївського районів.

Всього на Дніпропетровщині діє 5 госпітальних округів: Павлоградський, Нікопольський, Кам’янський, Криворізький та Дніпровський.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*