pavlograd.info 18.03.2018 18:41

Цей показник на 70% менший, ніж у 2014 році, повідомили у прес-службі Першотравенської міської ради.

«Основними причинами травматизму в місті є недотримання суб’єктами господарювання правил охорони праці та техніки безпеки, а також відсутність ефективного контролю з боку уповноважених державних органів за станом безпеки праці у зв’язку з дією мораторію на проведення перевірок», – доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Яковіненко.

За його словами, в 2017 році в міст проводилась активна робота з організації навчання та перевірки знань відповідальних посадових осіб підприємств та організацій з питань охорони праці. Зокрема, було проведено навчання 110 осіб, на що спрямовано 25 тис. грн.

Також керівники підприємств забезпечили проведення медичних оглядів робітників, на що з міського бюджету спрямовано 77 тис. грн.

Загалом, минулого року в рамках виконання завдань та заходів програми було використано 510 тис. грн коштів міського бюджету.

«Завдяки виконанню програми та проведенню моніторингу її завдань і заходів за останні 4 роки досягнуто зниження рівня травмування працівників. Зокрема, у 2017 році сталося 4 нещасних випадки, що на 70% менше ніж у 2014-му (12 випадків, у т.ч. один смертельний)», – зазначив начальник управління.