pavlograd.info 23.06.2018

Захід був проведений 21 червня у Булахівці напередодні збору ранніх зернових культур, повідомили у прес-службі Павлоградської РДА.

У виїзному засіданні колегії приймали участь представники РДА, Павлоградської районної ради, об’єднаних територіальних громад, керівники та представники фермерських господарств, рятувальники, поліцейські та представники ЗМІ.

Одним із головних питань, які розглядались на колегії — це запобігання рейдерських захоплень вирощеного врожаю, захист прав фермерів та протидія незаконному аграрному рейдерству.

«Вживаються заходи щодо попередження та недопущення конфліктних ситуації пов’язаних з незаконним використанням земельних ділянок сільськогосподарського призначення, а також протиправного захоплення сільгосппідприємств. Якщо ви зіштовхнулись з проявами рейдерства, не гаючи часу звертайтесь до поліції. У нас вистачить сил та засобів протистояти протиправним діям рейдерів» — наголосив начальник Павлоградського відділу поліції Віктор Рибак.

Також очільник Павлоградської поліції звернувся до присутніх з проханням, якщо вони володіють інформацією стосовно ймовірного незаконного захоплення врожаю або земельних ділянок сільськогосподарського призначення, відразу звертатись до правоохоронних органів для попередження злочину.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*