pavlograd.info 26.03.2021

Коронавирус, возможно, и возник для того, чтобы определенные люди смогли на нем хорошо заработать. И бизнесмены зарабатывают, сбывая, под видом антисептика, то самогон, то брагу среднего качества.

Днепропетровской областной прокуратурой совместно с сотрудниками Управления Службы безопасности Украины в области и следователями полиции пресечена незаконная деятельность двух предприятий по изготовлению и реализации некачественных антисептических и дезинфицирующих средств из фальсифицированного этилового спирта.

Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области.

На Днепропетровщине выявлено предприятие , на котором для изготовления антисептика  использовали самогон
«За даними слідства, посадові особи товариства з обмеженою відповідальністю, вступивши у попередню змову, налагодили схему виробництва та реалізації дезінфікуючих та антисептичних засобів сумнівної якості. Для виготовлення вказаних засобів зловмисники використовували фальсифікований етиловий спирт, який їм постачало інше підприємство без належно оформлених ліцензій та дозволів. Таким чином, вводячи громадян в оману, ділки збували товар, ефективність та безпечність якого не підтверджена.

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.204, ч.3 ст.190 та ч.2 ст.229 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів; шахрайство, вчинене у великих розмірах; незаконне використання кваліфікованого зазначення походження товару).На Днепропетровщине выявлено предприятие , на котором для изготовления антисептика  использовали самогон

Правоохоронними органами проведено санкціоновані обшуки у складському приміщені одного з підприємств у Новомосковському районі, в офісі у місті Києві та за місцем мешкання учасників оборудки, в ході яких виявлено та вилучено 45 тонн спирту, тари для фасування виробів, чорнову бухгалтерію та інші документи.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Встановлюються причетні до злочину особи».

Запись На Днепропетровщине выявлено предприятие , на котором для изготовления антисептика использовали самогон впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*