pavlograd.info 11.02.2021

Трудно сказать, как поведет себя, в ближайшее время, неуловимый коронавирус. Медики утверждают, что он продолжает охоту на ослабленных граждан, поджидая их в магазинах и салонах автобусов. Граждане слабо верят в его существование. Но маски носят. А микробиологи берут на заметку каждый случай, не пропуская ни одного.

Днепропетровский обласной лабораторный центр МОЗ Украины сообщает:

«За минулу добу в області виявили 120 нових випадків коронавірусу. Ще 291 людина подолала хворобу. Про це повідомили у депаратаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

55 нових випадків підтвердили у Кривому Розі, 46 – Дніпрі, 4 – Кам’янському, 2 – Павлограді, по 1 – Новомосковську та Жовтих Водах.

COVID-19 виявили у 6 мешканців Апостоловського району, по 1 – Верхньодніпровського, Дніпровського, Новомосковського, Царичанського та Петриківського.

В Павлограде коронавирус появляется лишь эпизодически. Об этом сообщает пресс-служба Павлоградского исполкома:

«Станом на ранок 10.02.2021 року по місту Павлограду нових випадків COVID-19 не зафіксовано. Виписано з одужанням – 3. Всього під наглядом лікарів перебуває 102 пацієнта, з них 4 дитини, 94 особи лікується амбулаторно в центрі первинної медико-санітарної допомоги. З початку епідемії зафіксовано 2955 підтверджених випадків COVID-19.
Всього на лікуванні в лікарні інтенсивного лікування перебуває 24 пацієнтів з пневмонією, в т.ч. 14 з COVID-19, з них мешканців м. Павлограда – 8.

151 особа з числа мешканців міста, а з них 39 дітей, є контактними з підтвердженим випадком COVID-19 та перебувають на самоізоляції під спостереженням лікарів. По нових випадках наразі відбувається пошук та відпрацювання контактних осіб.

За період епідемії 2796 осіб вилікувалось від COVID-19, 102 особи наразі хворіє, 57 випадків смертельних.

Запись Коронавирус забрал в Павлограде еще одну жизнь впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*