pavlograd.info 15.11.2018

14 листопада Кабінет міністрів України ухвалив рішення про заборону на відключення та обмеження енергопостачання теплопостачальних підприємств від газу в опалювальний період. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко на своїй сторінці в Facebook.

"Українці мають бути захищені від безвідповідальності місцевих чиновників, які не спроможні забезпечити теплопостачання в їхні оселі! На Уряді ухвалили рішення, які забезпечать безперебійне постачання газу теплопостачальникам під час опалювального сезону", – написав він.

Зокрема, як повідомив Зубко, Кабмін встановив пряму заборону на відключення та обмеження енергопостачання теплопостачальних підприємств від газу в опалювальний період.

"Впроваджуємо гарантії безперервної діяльності теплопостачальних підприємств. Це дозволить забезпечити українців взимку теплом", – зазначив Зубко.

Також, за словами міністра, під час засідання уряду було підтримано теплопостачальні підприємства в умовах підвищення тарифу на газ.

"Врегулювали питання розрахунків підприємств ТКЕ і ТЕЦ з НАК "Нафтогаз" за природний газ. Для підприємств ТКЕ, у період з 1 грудня 2018 р. до 1 квітня 2019 року – рівень розрахунків з НАК за постачання газу складе 78%, а для ТЕЦ – 60% (на сьогодні він становив 90%)", – пояснив Зубко.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*