pavlograd.info 14.12.2020

Любителей попарится в сауне, 31 декабря, наши министры не будут лишать новогоднего удовольствия. Парьтесь, хоть по 10 часов, пейте пиво, пойте народные песни и целуйтесь, как братья и сестры. Расстояние между клиентами в банях мерить никто не будет. Бани в список ограничений, в этом году, не вошли.

С ресторанами – хуже. Ресторанам разрешили работать до часу ночи, когда начитается самый разгул. Об этом говорится в решении правительства Украины. Предпраздничные ограничения начинают действовать с 19 декабря, чтобы украинцы не ушли в загул, вместе со святым Николаем.

Школьных утренников тоже, скорее всего, не будет.

В сообщении говориться:

«З 19 грудня 2020 року по всій території України будуть діяти нові обмеження.
Зокрема нові обмеження забороняють:

Проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів.
Проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій.

Приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів.

Робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00. У ніч з 31.12 на 01.01 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 01:00.

Релігійні заходи: в приміщенні за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів, на відкритому повітрі за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Запись Идите в баню: в предновогодние дни в музеях будет опаснее, чем в самолетах, саунах или кафе впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*