pavlograd.info 15.07.2018

Територіальні громади Дніпропетровщини запрошують на конкурс з покращення якості надання адміністративних послуг, який проводиться за Програмою «U-LEAD з Європою». Це другий етап відбору учасників. Заявки приймаються до кінця серпня. Про це повідомили в управлінні з питань розвитку адмінпослуг ДніпроОДА.

Покращити якість надання адмінпослуг можуть як новостворені об’єднані громади, так і ті, що у процесі згуртування.Також долучитися до конкурсу можуть органи місцевого самоврядування сіл, селищ та міст з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч.

Для участі треба податизаявку. Кінцевий термін –31 серпня 2018 року. Правила участі –тут.До кінця вересня комісія оцінить заявки, які надійдуть з регіонів України, та обере 150 учасників. У грудні експерти відвідають їх для уточнення спроможності, індивідуальних потреб і формування планів подальшої роботи.

Громадам, які пройдуть відбір, надаватимуть консультаційну допомогу зі створення ЦНАПів. Для персоналу – тренінги та навчальні візити. За необхідності Центри облаштують меблями й офісною технікою, установлять програмне забезпечення.Програма, у якій чотири раунди, розрахована до 2020 року. За цей час підтримку отримають до 600 ЦНАПів України. Бюджет – майже 30 млн євро.Програма «U-LEAD з Європою» підтримує реформу децентралізації в Україні і надає областям міжнародну технічну допомогу. Її фінансують країни ЄС, серед яких – Данія, Естонія, Німеччина, Польща, Швеція.

На Дніпропетровщиніпереможцями першого етапуконкурсу стали місто Покров, а також Васильківська, Межівська, Першотравенська, Покровська, Солонянська, Томаківська й Царичанська ОТГ.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*