pavlograd.info 15.05.2018

Мешканці міста висловили свою думку щодо перейменування Дніпропетровської області. Про це повідомили у прес-службі Тернівського міськвиконкому.

11 травня в залі засідань виконавчого комітету Тернівської міської ради відбулося засідання круглого столу з питання перейменування Дніпропетровської області.

На засідання круглого столу були запрошені начальники відділів та служб міста, члени громадських організацій, члени громадської ради, а також жителі міста.

Зазначається, що засідання круглого столу проводилось у зв’язку зі значним суспільним резонансом навколо теми перейменування Дніпропетровщини.

У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви області. Кожен зміг висловити власну думку щодо тої чи іншої назви.

У результаті обговорень громадськість запропонувала назву «Дніпровська область». Аргументували це тим, що назва регіону повинна відповідати назві обласного центру, як це є в більшості інших областей України.

Нагадаємо, що 19 квітня у Павлограді під час громадських обговорень перейменування Дніпропетровської області на Січеславську мешканці міста абсолютною більшістю підтримали дану ініціативу.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*