pavlograd.info 08.06.2018

Cьогодні Павлоградський суд обрав запобіжний захід для останнього підозрюваного у жорстокому побитті 29-річного Сергія, яке сталося вночі біля ЦУМу.

З клопотанням про обрання запобіжного заходу до суду звернулися поліцейські. Вони стверджують, що особу підозрюваного впізнали свідки. До того ж, він деякий час переховувався від правоохоронців.

На рішення суду вплинуло й те, що чоловік являється громадянином Азербайджану, а тому в будь який час може поїхати до рідної країни.

Адвокат підозрюваного просив більш м’який запобіжний захід — домашній арешт. Обвинувачення, з його слів, не є обґрунтованими.

Врахувавши усі наведені фактори, суд відправив чоловіка під варту на 60 днів.

У скоєнні даного злочину підозрюють трьох чоловіків. Двох з них відправили під варту, одного – під домашній арешт.

Нагадаємо, що вночі 2 червня потерпілий зустрівся з друзями. Товариші йшли вулицею, коли їх наздогнали два автомобілі, з яких вийшли троє чоловіків та напали на них. Втекти від розправи вдалося не всім — 29-річний чоловік отримав тяжкі травми. Після побиття зловмисники поїхали з місця злочину, залишивши потерпілого у безпорадному стані. Побитого чоловіка у неконтактному стані каретою швидкої допомоги доставили до лікарні.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*