pavlograd.info 26.05.2022

На дорогах Днепропетровщины кипит работа. Продолжаются ремонты на самых аварийных участках. Приводят в порядок и дорогу государственного значения Мерефа-Лозовая-Павлоград. Работы уже на финише. Трассу по праву назвают “Дорога жизни”.

Об этом сообщает пресс-служба Днепропетровской ОВА.

«Дорога життя»: на Днепропетровщине на финише ремонт автодороги Мерефа-Лозова-Павлоград«Цьогоріч планували капітально відремонтувати майже 500 км доріг державного значення. Але війна внесла корективи. Зараз проводимо тільки поточні ремонти. На трасах працюють 12 бригад», – сказав начальник Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області Олександр Коломійцев.

Одна з трас, яку приводять до ладу – Р-51 Мерефа-Лозова-Павлоград. Цей автошлях ще називають «дорогою життя». Саме ним евакуюють людей з «гарячих» регіонів, везуть поранених, доставляють гуманітарну допомогу на Харківщину.

«Дорога життя»: на Днепропетровщине на финише ремонт автодороги Мерефа-Лозова-Павлоград«За роки покриття геть зносилося. Оновлюємо його. Спочатку робимо холодне фрезерування. Потім обробляємо основу бітумною емульсією. Та укладаємо шар асфальтобетонної суміші», – пояснив інженер Євген Кожем’якін.

Ремонт – на аварійних ділянках автошляху. Від Павлограда до межі з Харківською областю. Роботи вже завершують. Якість покриття перевіряє спеціальна лабораторія.

«На відремонтованих ділянках відбираємо керни – зразки асфальту. Далі перевіряємо склад, товщину. А ще середню щільність та насиченість вологою», – розповів інженер лабораторії з контролю якості виробництва Олександр Ченчевич.

Територією Дніпропетровщини проходить майже 35 км автошляху Р-51.

Загалом цьогоріч в регіоні відремонтували понад 336,4 тис. кв м державних та місцевих доріг.

Дорожники приводять до ладу найпроблемніші ділянки траси
Спеціальна лабораторія перевіряє якість покриття – товщину, склад та інші властивості”, – говорится в сообщении.

Запись «Дорога життя»: на Днепропетровщине на финише ремонт автодороги Мерефа-Лозова-Павлоград впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*