pavlograd.info 29.11.2018

З 22 по 25 листопада 2018 року у м. Хмельницькому пройшов Чемпіонат України серед юніорів та Всеукраїнські турніри серед дорослих та юнаків з кікбоксингу ВТКА.

В змаганнях прийняли участь близько 200 спортсменів з 11 областей України та м. Київ. В складі збірної команди Дніпропетровської області взяли участь вихованці ПНЗ ДЮСШ ПМР, які вибороли 9 золотих, 10 срібних та 4 бронзових медалей. У командному заліку змагань Дніпропетровська область зайняла перше місце.

Необхідно відмітити вихованців спортивної школи Павлоградської міської ради: Кукаріна Владислава, Єгорова Гліба, Бородиню Наталю, Народова Данило, Гринь Дмитро, Самойленко Івана, Сидорова Владислава. Цих спортсменів підготували тренери закладу: Коротич О.В., Кривозуб О.О., Мацюк І.А., Захаров А.В.Дніпропетровська область зайняла перше місце на Чемпіонатi України серед юніорів та  Всеукраїнські турніри серед дорослих та юнаків з кікбоксингу ВТК
Міський голова А.О. Вершина та депутатський корпус Павлоградської міської ради вітає вихованців ПНЗ ДЮСШ ПМР та тренерсько-викладацький склад з успішним виступом на Всеукраїнських змаганнях у місті Хмельницькому.

Запись Дніпропетровська область зайняла перше місце на Чемпіонатi України серед юніорів та Всеукраїнські турніри серед дорослих та юнаків з кікбоксингу ВТК впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*