pavlograd.info 17.05.2018

Захід проходив в рамках Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності, повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

16 травня рятувальники на пожежному автомобілі завітали до селища Богданівка. Там на місцевому майданчику їх вже чекали школярі та вчителі двох загальноосвітніх шкіл, вихователі та завідувачі дитячих садочків «Світлячок» і «Теремок», а також місцева пожежна команда й керівництво Богданівської об’єднаної територіальної громади.

Всіх присутніх проінструктували щодо запобігання виникнення пожеж як у побуті, так і в природних екосистемах, навчили правильних дій під час знаходження вибухонебезпечного предмета. Нагадали про найчастіші причини виникнення пожеж, наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки вдома та на вулиці.

Після цього працівники місцевої пожежної команди розпалили багаття, яке імітувало пожежу. Кожен бажаючий мав змогу спробувати загасити вогонь за допомогою вогнегасника.

Потім рятувальники провели бойове розгортання, подали воду від пожежної автоцистерни й ліквідували умовну пожежу.

Наприкінці заходу керівництво громади подякувало співробітникам Служби порятунку міста Павлоград за цікаве та таке необхідне профілактично-показове заняття.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*