pavlograd.info 20.11.2018

Наразі на віїзді з Павлограда триває безстрокова акція протесту водіїв авто з іноземною реєстрацією. Вони вимагають скасувати норми законопроектів №8487 і №8488, які були прийняті Верховною Радою без урахування вимог громадськості.

Нагадаємо, що законопроект №8487 вводить нові акцизи на розмитнення автомобілів (в розрахунку вартості акцизу враховується коефіцієнт віку авто).

А законопроект №8488 включає в себе обмеження на кількість автомобілів, які можна ввозити на митну територію України без грошового забезпечення. Також посилюється відповідальність за порушення митних правил.

В даний момент на виїзді з Павлограда знаходиться близько 50 авто. Мітингуючі вже розгорнули наметове містечко, готують гарячий чай та кашу.

Відзначимо, що «Всеукраїнська акція непокори», організована громадською організацією "АвтоЄвроСила", проходить сьогодні одночасно в 56 містах України. Учасники акції заявляють, що акція — безстрокова, і триватиме до тих пір, поки парламент не піде на поступки вимогам автомобілістів.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*