pavlograd.info 18.01.2022

На помощь потерявшему сознание одинокому павлоградцу сегодня, 18 января, пришли сотрудники полиции. Пожилой мужчина, вероятно, более суток находился в бессознательном состоянии и только благодаря оперативным действиям полицейских он остался жив.

Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Днепропетровской области.
18 січня на спецлінію 102 зателефонував місцевий мешканець та повідомив, що його товариш вже добу не відповідає на телефоні дзвінки.

Під час спілкування із заявником з’ясувалося, що господар будинку мешкає сам та востаннє спілкувався з другом ввечері 16 січня, а наступного дня перестав відповідати на дзвінки. Поліцейські групи реагування патрульної поліції м. Павлограда Дмитро Плендращий та Сергій Степаненко швидко виїхали на місце події.

Вони виявили, що будинок зачинений зсередини, а на дзвінки та стук двері ніхто не відчиняє. Поліцейські прийняли рішення проникнути до будинку. Всередині вони побачили непритомного власника оселі. На місце одразу викликали карету швидкої допомоги, яка доставила хвору людину до медичного закладу.

Запись Чтобы спасти жизнь беспомощному хозяину дома, полицейским, в Павлограде, пришлось взломать дверь впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*