pavlograd.info 07.12.2018

В 2019 році в Павлограді планують перевести бюджетні установи міста, зокрема лікарні, заклади культури, спорту, освіти та охорони здоров’я. Вже з початку нового року почнуть виготовляти відповідну проектну документацію. Про це заявив міський голова Анатолій Вершина під час спільного засідання депутатських комісій Павлоградської міської ради.

«Я провів зустріч з представниками харківського інституту, що розробляв схему теплозабезпечення міста. Вона була затверджена Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Я попросив внести зміни в цю схему та затвердити її ще раз – вже з урахуванням переходу міста на автономне опалення. Працівники інституту зможуть запропонувати, де у нас можуть бути газові, а де електричні котельні», — каже мер.

За його словами, на виготовлення та виконання цих проектів місто буде залучати кредити.

«Ми будемо робити все необхідне для того, щоб в наступному році перевести максимальну кількість бюджетних закладів на автономне опалення. Все для того, щоб вивести з залежності від «Павлоградтеплоенерго» наші школи, дитсадки, лікарні. Тоді ситуація буде дещо іншою. А в багатоповерхових будинках нехай сусіди попрацюють з боржниками. Ні, ми не знімаємо з себе відповідальності. Ми будемо займатися та працювати з боржниками, але в перспективі. І наші заходи щодо їх будуть посилюватися. В даний час в «Нафтогазі» вже розробляють схему видачі «номінацій» на газ щодобово. Нам зараз виділяють «номінацію» на місяць. Так, в листопаді ми спалили газу на 24 мільйони гривень, в той час, коли в звичайному режимі теплоенерго в зимовий період витрачає газу в середньому на суму 45 млн грн на місяць».

Мер також додав, що для населення перейти на електроопалення буде простіше, а проблеми у міста будуть з підприємствами, як «Павлоградводоканал» і «Павлоградтеплоенерго».

Кріста Офенбах

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*