pavlograd.info 07.11.2018

У жовтні 2018 року на території санаторію «Новомосковський» у селі Орлівщина пройшов 9-ий щорічний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги Дніпропетровської області з міжнародною участю. Бригада Павлоградської станції екстреної медичної допомоги посіла 2-е місце, пропустивши вперед тільки команду м.Дніпро.

Бригада Павлоградської станції екстреної медичної допомоги - в чiслi найкращихУ змаганнях взяли участь 16 бригад швидкої допомоги, 8 з яких представляли Дніпропетровщину. Також у змаганнях взяли участь гості з Одеської, Харківської, Херсонської, Сумської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Донецької областей та вперше в історії змагань, які проводяться з 2009 року, – команда з Білорусі.
Павлоград представляла молода та енергійна бригада екстреної медичної допомоги Тернівської підстанції, в складі фельдшерів Стадник Анни, Щербак Анни і водія Чорного Сергія. Серед 8-ми підстанцій Павлоградської станції швидкої медичної допомоги, бригада Тернівської підстанції, показавши найбільш злагоджену і результативну роботу, посіла перше місце на регіональних змаганнях і отримала право представляти Павлоград на обласних змаганнях.

В перший день змагань учасників очікували 5 конкурсів, а на другий день – ще 2. Медики надавали допомогу постраждалому в ДТП, потерпілим від пожежі, пацієнтам з інфарктом і обструктивним бронхітом. Умови змагань були максимально наближені до реальних. На виконання кожного завдання відводився певний проміжок часу. За діями команд пильно стежили судді. Так, всього за 9 хвилин учасники мали оглянути постраждалого в ДТП, зупинити кровотечу, накласти шину і завантажити потерпілого до реанімобіля.

На надання допомоги пацієнту з інфарктом відводилося 15 хвилин. За цей час потрібно було встигнути зробити кардіограму, виміряти тиск, встановити діагноз, вколоти пацієнтові необхідні ліки, покласти його на ноші та занести до карети швидкої.

Хотілося б зазначити, що фельдшери Стадник Анна, Щербак Анна та водій Чорний Сергій на конкурсних завданнях працювали дружньою командою, хоча вони були дуже складні і тільки командна гра привела до такого відмінного результату.
На Павлоградській станції постійно проводяться спеціальні заняття з водіями і медпрацівниками з надання екстреної допомоги. Під час цих занять відпрацьовуються злагодженість дій для досягнення головної мети – допомоги постраждалим, так як від їх роботи залежить здоров’я, а часом і життя людей. Ми дуже пишаємося професіоналами своєї справи.

Два дня змагань пролетіли швидко, але враження, практичний досвід, спілкування з колегами по професії, досягнуті результати і враження від пережитого залишаться назавжди.

Старший фельдшер відокремленого
підрозділу Павлоградської станції
екстреної медичної допомоги
КЗ «Обласний центр екстреної
медичної допомоги та медицини катастроф»ДОР» Людмила Анатоліївна Литвин

Запись Бригада Павлоградської станції екстреної медичної допомоги – в чiслi найкращих впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*