pavlograd.info 22.01.2021

В Україні 22 січня відзначають День Соборності. Це свято – на згадку про історичний Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Знаменує і державну цілісність та незалежність, і духовну єдність, спільні цінності й прагнення українців.

Цьогоріч знаменна дата припала на період жорстких карантинних обмежень, а отже – заборони масових заходів. Натомість мешканці області можуть долучитися до онлайн-святкувань. Докладніше про це розповіли в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

«День Соборності України знаменує споконвічне прагнення нашого народу до об’єднання всіх національних земель в одну державу. А ще – духовну єдність українців. Цьогоріч, через карантинні обмеження, пропонуємо долучитися до відзначення загальнонаціонального свята онлайн. У поміч – цікавинки від Українського інституту національної пам’яті», – зазначили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

Серед онлайн-цікавинок до Дня Соборності – історія проголошення Акта злуки у фотографіях. Можна послухати українські пісні, популярні у 1917-1921 роках, або пограти у настільну гру «Українська революція 1917-1921».

День Соборності України відзначають щороку 22 січня. Саме в цей день 1919-го було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Запись Bідзначайте День Соборності України онлайн впервые появилась .

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*