pavlograd.info 10.05.2018

А тим часом усі його акаунти видалено із соціальних мереж. Про це повідомили у прес-службі Павлоградського відділу поліції.

Як у Павлограді, так і за його межами люди продовжують обговорювати страшну подію, яка сталась у столиці Західного Донбасу 11 березня.

Задля уникнення дезінформації в поліції розповіли про хід розслідування кримінального провадження за фактом вбивства 4-річної дитини та її 30-літнього батька.

У прес-службі зазначили, що на сьогоднішній день визначається психічний стан затриманого. Останній наразі перебуває на судово-психіатричній експертизі у закритому закладі. Підозрюваний знаходиться під цілодобовою охороною.

В поліції спростували інформацію стосовно користування підозрюваним мобільним телефоном під час перебування в СІЗО.

В ізоляторі перевірили місце тримання школяра і будь-яких засобів зв’язку там не виявили. До того ж затриманий знаходиться під цілодобовим контролем, наголосили правоохоронці.

До речі, як виявилось, на сьогоднішній день всі акаунти затриманого із соціальних мереж видалено.

Стосовно того, що підозрюваний близько 5 років потому ґвалтував неповнолітніх, у прес-службі зазначили, що раніше до правоохоронних органів заяв та повідомлень від потерпілих не надходило.

«Після виходу психологічного шоу «Один за всіх» на телеканалі СТБ, до Павлоградського відділу поліції надійшло 3 повідомлення. За вказаними фактами розпочаті кримінальні провадження та переданы до Слідчого Управління ГУНП в Дніпропетровській області.

Будь-яких відомостей про те, що потерпілим родиною підозрюваного виплачена грошова винагорода у сумі 200 доларів США не зазначається», — повідомили у відділі поліції.

По всім іншим питанням з приводу цієї події громадяни міста можуть звертатися до Павлоградського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області: pavlograd-mvs@ukr.net.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*